Bezchybné realitní služby

25.02.2023

Služby, kterých se nám při poměrně značně komplikovaném prodeji bytu dostalo (uvedu jen tu nejzávažnější komplikaci, jíž byl prodej na vzdálenost Praha-Austrálie :), ale bylo jich víc), byly naprosto bezchybné a úžasné

Všechno proběhlo jako v dokonale promazaném soukolí, o většině nastalých potíží jsme se ani nedozvěděli, byly řešeny a vyřešeny, aniž by nám přidělávaly vrásky. 

Paní Vejtasová se svým týmem pracují prostě skvěle!
K týmu přičítám i nápomocnou a milou paní doktorku JUDr. Vladislavu Skoupou, která se postarala o veškeré právní náležitosti i o úschovu peněz. 

Od začátku do konce vše, co bylo přislíbeno, se také stalo, komunikace byla efektivní a úlevným způsobem spolehlivá! Nesamozřejmou třešničkou na dortu jsou vysoké lidské i morální kvality všech zúčastněných. 

S paní Vejtasovou toto pro mne nebyla první situace s prodejem nemovitostí, a ráda zde potvrzuji a zdůrazňuji, že takto úžasná zkušenost nebyla ojedinělá, ale že je pro práci Profimakléřek normou

Krásným benefitem je milé a přátelské jednání, ochota vše dopodrobna vysvětlit a snaha všemožně ve všem vyjít vstříc. Pět hvězdiček je málo, dávám jich deset!!! :) 

Děkuji za vše. 

Mgr. Jana Klimešová