Virtuální prohlídky

Chcete prodat nemovitost za nejlepší cenu?

Svěřte její prodej do ženské péče. Nemovitost připravíme k prodeji, interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Naše virtuální prohlídky prodávají za lepší cenu, rychleji a šetří Vám čas.

Během karantény se nám potvrdilo, že kvalitně natočená videoprohlídka dokáže prodat dokonce i bez osobní návštěvy. Ušetříte tak spoustu času.

Specialisté na videoprohlídky

Prodeje nemovitostí pomocí virtuálních prohlídek realizujeme již více než 5 let. Máme s tím bohaté zkušenosti, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje.

Vydejte se na ukázkovou virtuální prohlídku a přesvědčte se sami. 

Natáčíme pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u vás na návštěvě.

Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. 

Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Navštíví vás jen vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Realitní servis ZDARMA

Prodávajícím i kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. 

Navíc za vás zaplatíme poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

Kontaktujte nás

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.  

Reference 

Poohlížíte se po rodinném domu, stal se z vás dědic chalupy, nebo byste rádi prodali byt? Ještě před tím, než se do toho pustíte, měli byste si nechat nemovitost ocenit. Věnujte pozornost tomu, pro jaký účel odhad ceny potřebujete.

Dědické řízení je neodmyslitelnou součástí procesu, který následuje po úmrtí blízké osoby. Je to poměrně nepříjemná záležitost, která vám dokonce může značně zkomplikovat rodinné vztahy. Abyste předešli nemilým překvapením, přečtěte si, co vás čeká.