Virtuální prohlídky

Chcete prodat nemovitost za nejlepší cenu?

Svěřte její prodej do ženské péče. Nemovitost připravíme k prodeji, interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Naše virtuální prohlídky prodávají za lepší cenu, rychleji a šetří Vám čas.

Během karantény se nám potvrdilo, že kvalitně natočená videoprohlídka dokáže prodat dokonce i bez osobní návštěvy. Ušetříte tak spoustu času.

Specialisté na videoprohlídky

Prodeje nemovitostí pomocí virtuálních prohlídek realizujeme již více než 5 let. Máme s tím bohaté zkušenosti, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje.

Vydejte se na ukázkovou virtuální prohlídku a přesvědčte se sami. 

Natáčíme pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u vás na návštěvě.

Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. 

Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Navštíví vás jen vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Realitní servis ZDARMA

Prodávajícím i kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. 

Navíc za vás zaplatíme poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

Kontaktujte nás

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.  

Reference 

S rozdílem mezi skutečností a údaji o nemovitosti v katastru se setkáváme poměrně často. Buď není stavba zapsaná tzn. legalizovaná nebo nejsou zakresleny části domu, samostatné stavby apod. Porovnání údajů o nemovitosti v katastru se skutečností je proto prvním krokem, který provádíme při přípravě nemovitosti do prodeje. Zjistíme-li...

P. Dundáčková...spokojenost se službami veliká. Ochota, vše s úsměvem a v pohodě. Něco jsem ani nečekala... Odvoz do Brna na podpis smlouvy je víc, než je běžné....

Chci poděkovat firmě Profimakléřky, s.r.o., především paní Miladě Vejtasové za profesionální a velmi odpovědný přístup při prodeji bytu. Velmi nám poradila ihned na začátku, navrhla postup, zodpověděla všechny naše dotazy a nejasnosti. Kompletně vše zařídila, přípravu, celý průběh a dokončení prodeje, se všemi detaily, i všechny ostatní právní...