Virtuální prohlídky

Chcete prodat nemovitost za nejlepší cenu?

Svěřte její prodej do ženské péče. Nemovitost připravíme k prodeji, interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Naše virtuální prohlídky prodávají za lepší cenu, rychleji a šetří Vám čas.

Během karantény se nám potvrdilo, že kvalitně natočená videoprohlídka dokáže prodat dokonce i bez osobní návštěvy. Ušetříte tak spoustu času.

Specialisté na videoprohlídky

Prodeje nemovitostí pomocí virtuálních prohlídek realizujeme již více než 5 let. Máme s tím bohaté zkušenosti, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje.

Vydejte se na ukázkovou virtuální prohlídku a přesvědčte se sami. 

Natáčíme pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u vás na návštěvě.

Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. 

Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Navštíví vás jen vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Realitní servis ZDARMA

Prodávajícím i kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. 

Navíc za vás zaplatíme poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

Zákazníci nás doporučují 

Tímto bych chtěla velmi poděkovat paní Mgr. Renatě Dundáčkové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.

Doporučuji všem, kteří oceňují profesionální a lidský přístup dam při řešení jakékoli realitní situace, či služby.

Chtěla bych velmi poděkovat firmě Profimakléřky s.r.o. a zvláště Miladě Vejtasové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.