Virtuální prohlídky

Chcete prodat nemovitost za nejlepší cenu?

Svěřte její prodej do ženské péče. Nemovitost připravíme k prodeji, interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Naše virtuální prohlídky prodávají za lepší cenu, rychleji a šetří Vám čas.

Během karantény se nám potvrdilo, že kvalitně natočená videoprohlídka dokáže prodat dokonce i bez osobní návštěvy. Ušetříte tak spoustu času.

Specialisté na videoprohlídky

Prodeje nemovitostí pomocí virtuálních prohlídek realizujeme již více než 5 let. Máme s tím bohaté zkušenosti, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje.

Vydejte se na ukázkovou virtuální prohlídku a přesvědčte se sami. 

Natáčíme pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u vás na návštěvě.

Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. 

Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Navštíví vás jen vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Realitní servis ZDARMA

Prodávajícím i kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. 

Navíc za vás zaplatíme poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

Zákazníci nás doporučují 

Moc děkujeme paní Renatě Dundáčkové, že se ochotně ujala prodeje našeho bytu po nepovedeném začátku s jinou realitkou.

Nesmírně děkuji skvělé paní Miladě Vejtasové, ředitelce společnosti Profimakléřky s.r.o., která se s úžasným zaujetím pro věc ponořila do mého problému s neochotnou a nespolehlivou druhou stranou.

P. Dundáčková...spokojenost se službami veliká. Ochota, vše s úsměvem a v pohodě. Něco jsem ani nečekala... Odvoz do Brna na podpis smlouvy je víc, než je běžné....