Makléřka Renata vyslechla během 10ti let v oboru mnoho životních příběhů, pomohla spoustě klientů a získala bohaté zkušenosti.Před dvěma lety odešla z realitní kanceláře a přidala se do týmu Profimakléřek. Je ráda součástí menší realitní kanceláře, která funguje díky výborným vztahům, spolupráci a je tam jasně slyšet její názor.

Profimakléřky Renata a Milada se už víc než 10 let, setkávají se stejnými chybami samoprodejců, kterými se zbytečně připravují o čas i peníze.

Umíme prodat nemovitost prostřednictvím virtuální prohlídky, dokonce bez nutnosti osobní návštěvy. Natočíme ji tak věrně a podrobně, že mát kupující pocit, že byl právě u Vás doma na návštěvě. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Přečtěte si jako první,
co je nového

Zákazníci nás doporučují

 

"Prodávali jsme byt prostřednictvím paní Milady Vejtasové. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vždy, když bylo něco potřeba, paní Vejtasová nám vše vysvětlila popř. vyřešila za nás. Určitě doporučujeme!!!"

"Perfektní spolupráce s paní Dundáčkovou, velice vstřícná, flexibilní a naprosto profesionální. Jsme nad míru spokojeni. Mockrát děkujeme za vše"