Prodáváme i během karantény

03.08.2020

Umíme prodat nemovitost prostřednictvím virtuální prohlídky, dokonce bez nutnosti osobní návštěvy. Natočíme ji tak věrně a podrobně, že mát kupující pocit, že byl právě u Vás doma na návštěvě. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Jsme specialisté na videoprohlídky

Nechceme těžit ze situace. Prodeje nemovitostí pomocí videoprohlídky realizujeme už více než 5 let. Nemusíme se to učit, máme s tím bohaté zkušenosti. Proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje. Upřímně bychom nikdy nevěřily, jak se nám jednou budou hodit. Přesvědčte se sami. Podívejte se na ukázku jedné z řady našich videoprohlídek.

Pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Až budou prohlídky možné, navštíví Vás vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Kompletní realitní servis je pro prodávající ZDARMA

Poskytujeme právní servis i advokátní úschovu financí. Zaplatíme za Vás poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitostí. Zajistíme za Vás přepis energií, daňové přiznání a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.