Bydlete hezky

Zaplatíme vám návrh interiéru, když s námi prodáte svůj dům nebo byt.

Naše bytová designérka Dita Vám navrhne pěkný funkční interiér a zpracuje jeho fotorealistickou vizualizaci, která Vám pomůže vytvořit si konkrétní představu o uspořádání, funkčnosti, barevnosti a celkové atmosféře budoucího domova.

Díky tomu ušetříte spoustu času i peněz, protože při nakupování nábytku a vybavení budete vědět, co vybrat, aby výsledek odpovídal představě, kterou společně zhmotníte v návrhu. Neutratíte peníze zbytečně za věci, které se Vám v obchodě líbí, ale do Vašeho interiéru se nehodí, nebo se tam dokonce nevejdou.

Zeptali jsme se Dity, jak taková spolupráce probíhá

"Inspiruji se především klienty, pro které interiér navrhuji. Ptám se, jaký styl se jim líbí, jaké mají rádi barvy, co si přejí, jaké mají potřeby na bydlení. Snažím se co nejlépe poznat a pochopit všechny členy domácnosti, abych dokázala navrhnout domov, který bude zrcadlit jejich povahu a bude se jim líbit. Při tom musí optimálně využívat daný prostor, být praktický a funkční.

Chci zkrátka vytvořit domov, ve kterém se jim bude dobře žít."

Zákazníci nás doporučují

Moc děkujeme paní Renatě Dundáčkové, že se ochotně ujala prodeje našeho bytu po nepovedeném začátku s jinou realitkou.

Nesmírně děkuji skvělé paní Miladě Vejtasové, ředitelce společnosti Profimakléřky s.r.o., která se s úžasným zaujetím pro věc ponořila do mého problému s neochotnou a nespolehlivou druhou stranou.

P. Dundáčková...spokojenost se službami veliká. Ochota, vše s úsměvem a v pohodě. Něco jsem ani nečekala... Odvoz do Brna na podpis smlouvy je víc, než je běžné....