Zákazníci nás doporučují 

Chválí přátelský přístup, rychlost, spolehlivost, korektní jednání, přehled, znalosti a profesionalitu. 

S čistým svědomím všem doporučuji paní Miladu Vejtasovou. Po špatných zkušenostech konečně profesionál, co své práci rozumí a dělá ji perfektně. I když nešlo o jednoduchý prodej, nevzdala to a neváhala jednat i ve svém osobním volnu. Děkuji!!!

Chtěla bych poděkovat paní Miladě Vejtasové za profesionální, férový a odpovědný přístup při prodeji mého bytu. Oceňuji ochotu, vstřícné, poctivé a rozvážné jednání a systematické vedení jednotlivých kroků prodeje. Je mi ctí, že jsem se potkala s tak pracovitou a milou profesionálkou a ráda ji budu dále doporučovat.

Renata Dundáčková je skvělá makléřka - vstřícná, ochotná, poctivá, přirozená a především profesionální.

Mohu doporučit paní Dundáčkovou. Napravila mé dřívější špatné zkušenosti s makléři. Je poctivá k oběma stranám transakce, dokáže poradit a najít ty správné kupce.

Paní Milada Vejtasová je úžasná realitní odbornice, která se nám se svým týmem kolegyň postarala o prodej nemovitosti bez zbytečných průtahů se všemi službami (konzultace, vyjednávání s kupujícími, právní služby, služby úschovy, ...atd).

Velmi solidní, rychlé a férové jednání.
Obrovská spokojenost - koupený byt jsme obratem pronajali za velmi slušných podmínek.

Velké díky patří paní Miladě Vejtasové za to, že v této těžké době můžeme bydlet ve svém. Oceňuji její snahu, trpělivost, přístup, zkušenosti, a hlavně lidský přístup. A to i po následném prodeji.

"Profesionální přístup. Vždy se snažily vyhovět všem mým náročným požadavkům a vyřešit vše k mojí spokojenosti.

Prodané nemovitosti

Podívejte se také na nemovitosti, které jsme v poslední době prodaly  


Hodnocení společnosti na Google.cz

Review Widget

Podívejte se také na ostatní nemovitosti, které jsme v poslední době prodaly