Zákazníci nás doporučují 

Chválí přátelský přístup, rychlost, spolehlivost, korektní jednání, přehled, znalosti a profesionalitu. 

"V prostředí nemovitostí lze najít zprostředkovatele různé kvality. Měli jsme to štěstí, že jsme narazili při koupi a následném prodeji bytu na paní Miladu Vejtasovou. Jejímu servisu během prodeje nebylo co vytknout, 500 znaků na vysvětlení naprosto nestačí. Tím to ale nekončí. Ochotně a s naprostou profesionalitou nám pomáhá řešit obtíže, které...

"Prodávali jsme byt prostřednictvím paní Milady Vejtasové. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vždy, když bylo něco potřeba, paní Vejtasová nám vše vysvětlila popř. vyřešila za nás. Určitě doporučujeme!!!"

"Perfektní spolupráce s paní Dundáčkovou, velice vstřícná, flexibilní a naprosto profesionální. Jsme nad míru spokojeni. Mockrát děkujeme za vše"

"I have now used Renata Dundackova on four separate occasions in relation to a variety of property matters. On each occassion she has successfully concluded the matter. She is very profesional but has a very personal touch which makes dealing with her effortless and a pleasure. I would have no hesitation in recommending her to anyone who needs a...

"S jednáním, přístupem, flexibilitou a vůbec celkově s prací paní Milady Vejtasové jsem maximalně spokojena. Právě díky ní se dotáhl prodej nemovitosti do zdárného konce.

"Kupovali jsme malý byt v Brně pro naši dceru prostřednictvím paní Milady Vejtasové. S její prací jsme byli velmi spokojeni. Všem doporučujeme."

Prodané nemovitosti

Podívejte se také na nemovitosti, které jsme v poslední době prodaly  


Hodnocení společnosti na Google.cz

Review Widget

Podívejte se také na ostatní nemovitosti, které jsme v poslední době prodaly