8 důvodů proč je Renata ráda Profimakléřkou 

13.04.2021

"Jsem ráda součástí menší realitní kanceláře, která funguje díky výborným vztahům, spolupráci a je tam jasně slyšet můj názor."

Před tím, než se stala "Profimakléřkou" pracovala osm let pro jinou realitní kancelář, ale nebyla tam spokojená. Měla jiné představy o tom, jak by měla realitní kancelář fungovat a co by měla  poskytovat svým makléřům i klientům. 

Dnes lépe spí a práce ji baví. 

Přečtěte si proč.

1. Ctíme stejné hodnoty 

Zákazníkům nelžeme a neslibujeme to, co nemůžeme splnit, jen abychom získaly jejich nemovitost do prodeje. Na prvním místě je pro nás férový, transparentní přístup, upřímnost, důvěra a spokojenost všech zúčastněných stran.

2. Nejsem otrokem svého podnikání

Nikdo mě netlačí do nesmyslných výkonů za každou cenu, aby splnil nějaký plán. Vím, jak musím pracovat, abych si vydělala, ale přitom mně práce nepřerostla přes hlavu a nestala se otrokem svého podnikání. 

3. Žádné vstupní poplatky

Profimakléřky mají úžasně zpracovaný koncept. Žádné startovací, členské, či jiné poplatky. Celou inzerci, veškeré systémy a nástroje hradí výhradně firma a já sama si platím pouze benzín 🙂.  Po dokončení obchodu si vystavím fakturu na částku, ke které se velmi jednoduše a transparentně během chviličky dopočítám.

4. Licence a přístupy

Pokud bych pracovala úplně sama, musela bych si pořídit licence a přístupy do všech placených aplikací, které nutně potřebuji k práci. Mimo jiné cenové mapy, monitoring soukromé inzerce, tolik potřebný realitní software, katastr nemovitostí a v neposlední řadě fungující web. Bez těchto základních nástrojů se dobrý makléř neobejde.

5. Dokud neprodám, nemám žádné náklady 

Ze své kapsy neplatím propagaci nemovitosti, ani nic dalšího, dokud ji neprodám. Myslím tím i profi fotografie, záběry z dronu, videoprohlídky, vizualizace, inzerci na realitních serverech..... 

6. Férově se dělíme o provizi a náklady

Teprve až nemovitost prodám, férově se podělíme o provizi a náklady podle předem jasně daných pravidel. Máme smlouvu a interní pravidla, kde je přesně definováno, jaký podíl provize mi zůstane a jak se budu podílet na nákladech vynaložených na uskutečnění prodeje.

7. Nekonkurujeme si, ale pomáháme si

Máme stejný pohled na život i na práci. Navzájem se respektujeme a podporujeme. Pokud potřebuji pomoct, kdykoli se můžu na kohokoli z firmy obrátit a můžu se spolehnout, že mi pomůže.

8. Dělám obchod, na ostatní máme profíky

Nemusím se starat o budování osobní značky, webové stránky, PPC kampaně a další inzerci....  

Na kompletní právní servis, různé smlouvy, úschovu financí atd. máme skvělou advokátku Vlaďku Skoupou. 

Stejně tak skvělá je naše multifunkční Dita Staňková, která se nám stará o technickou podporu a marketing. Navíc nám dělá úžasné vizualizace, které, obzvláště v dnešní době, obrovsky pomáhají s prodejem. 

Architektonické služby pro nás zajišťuje další žena ing. arch. Hana Benešová.

Paní Ing. Ilona Dufková je zase naším průvodcem ve světě financí a ne jednou se stalo, že dokázala vyřídit úvěrování klientům, které jejich finanční poradci, či přímo v bance, označili za tzv. ztracené případy. 

To, že si mohu být jistá v kranflecích, že mám za svými zády opravdový tým odborníků je k nezaplacení. Přála bych vám zažít ten příliv sebevědomí. Když klientům řeknu větu "nebojte se, to vyřešíme", vím, že to opravdu vyřešíme. A to mi věřte, je skvělý pocit.

Přečtěte si také článek "Známý brand nezaručí poctivou práci makléře", ve kterém Renata mluví o tom, co se jí líbí na práci makléřky a zkušenostech s realitkami "zvučného" jména.

Chcete se stát Profimakléřkou?

Pár základních informací se dozvíte na stránce kariéra.

Raději vám ale všechno povím osobně. Nezávazně si popovídáme u kávy. Třeba si padneme do noty
a najdeme společnou řeč.

Napište na chat, zavolejte na mobil 777 071 370, pošlete váš e-mail nebo telefonní číslo.

Milada

Přečtěte si další články na blogu

 

Kvůli dražším hypotékám roste poptávka po pronájmech bytů i domů. V nájemních smlouvách se ale mohou často vyskytovat chyby, špatná vymezení nebo nedostatečné identifikace smluvních stran. Na co si dát tedy pozor?

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Poohlížíte se po rodinném domu, stal se z vás dědic chalupy, nebo byste rádi prodali byt? Ještě před tím, než se do toho pustíte, měli byste si nechat nemovitost ocenit. Věnujte pozornost tomu, pro jaký účel odhad ceny potřebujete.

Zákazníci nás doporučují

 

Tímto bych chtěla velmi poděkovat paní Mgr. Renatě Dundáčkové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.

Doporučuji všem, kteří oceňují profesionální a lidský přístup dam při řešení jakékoli realitní situace, či služby.

Chtěla bych velmi poděkovat firmě Profimakléřky s.r.o. a zvláště Miladě Vejtasové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.

Kontaktujte nás

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.