Všechny články

S čistým svědomím všem doporučuji paní Miladu Vejtasovou. Po špatných zkušenostech konečně profesionál, co své práci rozumí a dělá ji perfektně. I když nešlo o jednoduchý prodej, nevzdala to a neváhala jednat i ve svém osobním volnu. Děkuji!!!

Chtěla bych poděkovat paní Miladě Vejtasové za profesionální, férový a odpovědný přístup při prodeji mého bytu. Oceňuji ochotu, vstřícné, poctivé a rozvážné jednání a systematické vedení jednotlivých kroků prodeje. Je mi ctí, že jsem se potkala s tak pracovitou a milou profesionálkou a ráda ji budu dále doporučovat.

Renata Dundáčková je skvělá makléřka - vstřícná, ochotná, poctivá, přirozená a především profesionální.

Mohu doporučit paní Dundáčkovou. Napravila mé dřívější špatné zkušenosti s makléři. Je poctivá k oběma stranám transakce, dokáže poradit a najít ty správné kupce.

Paní Milada Vejtasová je úžasná realitní odbornice, která se nám se svým týmem kolegyň postarala o prodej nemovitosti bez zbytečných průtahů se všemi službami (konzultace, vyjednávání s kupujícími, právní služby, služby úschovy, ...atd).

Velmi solidní, rychlé a férové jednání.
Obrovská spokojenost - koupený byt jsme obratem pronajali za velmi slušných podmínek.

Velké díky patří paní Miladě Vejtasové za to, že v této těžké době můžeme bydlet ve svém. Oceňuji její snahu, trpělivost, přístup, zkušenosti, a hlavně lidský přístup. A to i po následném prodeji.

Makléřka Renata vyslechla během 10ti let v oboru mnoho životních příběhů, pomohla spoustě klientů a získala bohaté zkušenosti. Před dvěma lety odešla z jiné realitní kanceláře a přidala se do týmu Profimakléřek.

"Profesionální přístup. Vždy se snažily vyhovět všem mým náročným požadavkům a vyřešit vše k mojí spokojenosti.

"V prostředí nemovitostí lze najít zprostředkovatele různé kvality. Měli jsme to štěstí, že jsme narazili při koupi a následném prodeji bytu na paní Miladu Vejtasovou. Jejímu servisu během prodeje nebylo co vytknout, 500 znaků na vysvětlení naprosto nestačí. Tím to ale nekončí. Ochotně a s naprostou profesionalitou nám pomáhá řešit obtíže, které...

"Prodávali jsme byt prostřednictvím paní Milady Vejtasové. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vždy, když bylo něco potřeba, paní Vejtasová nám vše vysvětlila popř. vyřešila za nás. Určitě doporučujeme!!!"

"Perfektní spolupráce s paní Dundáčkovou, velice vstřícná, flexibilní a naprosto profesionální. Jsme nad míru spokojeni. Mockrát děkujeme za vše"