Všechny články

Makléřka Renata vyslechla během 10ti let v oboru mnoho životních příběhů, pomohla spoustě klientů a získala bohaté zkušenosti.Před dvěma lety odešla z realitní kanceláře a přidala se do týmu Profimakléřek. Je ráda součástí menší realitní kanceláře, která funguje díky výborným vztahům, spolupráci a je tam jasně slyšet její názor.

Profimakléřky Renata a Milada se už víc než 10 let, setkávají se stejnými chybami samoprodejců, kterými se zbytečně připravují o čas i peníze.

"Prodávali jsme byt prostřednictvím paní Milady Vejtasové. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vždy, když bylo něco potřeba, paní Vejtasová nám vše vysvětlila popř. vyřešila za nás. Určitě doporučujeme!!!"

"Perfektní spolupráce s paní Dundáčkovou, velice vstřícná, flexibilní a naprosto profesionální. Jsme nad míru spokojeni. Mockrát děkujeme za vše"

"I have now used Renata Dundackova on four separate occasions in relation to a variety of property matters. On each occassion she has successfully concluded the matter. She is very profesional but has a very personal touch which makes dealing with her effortless and a pleasure. I would have no hesitation in recommending her to anyone who needs a...

"S jednáním, přístupem, flexibilitou a vůbec celkově s prací paní Milady Vejtasové jsem maximalně spokojena. Právě díky ní se dotáhl prodej nemovitosti do zdárného konce.

"Kupovali jsme malý byt v Brně pro naši dceru prostřednictvím paní Milady Vejtasové. S její prací jsme byli velmi spokojeni. Všem doporučujeme."

"Vřele doporučuji služby paní Dundáčkové. Velice profesionální přístup, hluboké znalosti a vřelý přátelský přístup. Velice rychle našla spolehlivé nájemníky pro můj byt. Profimakléřky bych doporučila každému."

Umíme prodat nemovitost prostřednictvím virtuální prohlídky, dokonce bez nutnosti osobní návštěvy. Natočíme ji tak věrně a podrobně, že mát kupující pocit, že byl právě u Vás doma na návštěvě. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

"Mám velmi dobrou zkušenost s prací makléřky paní Vejtasové. Má výborné znalosti, přehled a zkušenosti z oboru. Byli jsme spokojeni s její práci při prodeji naší nemovitosti. Její pečlivost a znalosti nám velmi pomohly při výběru pronájmu bytu, kdy nás upozornila na rizika plynoucí z navržené podnájemní smlouvy. Rovněž jsme měli zájem o koupi...

"Makléřku Miladu všude a velice ráda doporučuji. Naprosto profesionální jednání, milý přístup a korektní jednání."

"S výsledky a stylem práce paní Milady Vejtasové jsem byl velmi spokojen. Vše perfektně fungovalo, spolupráce, výměna informací, profesionální jednání na úrovni, přehled na trhu nemovitostí. Flexibilita. Mohu jen vřele doporučit.

"Práce paní Vejtasové je naprosto precizní a jednání s ní bylo vždy příjemné. Vysoce kvalitní služba, doporučuji!"