Všechny články

Tímto bych chtěla velmi poděkovat paní Mgr. Renatě Dundáčkové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.

Doporučuji všem, kteří oceňují profesionální a lidský přístup dam při řešení jakékoli realitní situace, či služby.

Chtěla bych velmi poděkovat firmě Profimakléřky s.r.o. a zvláště Miladě Vejtasové za hladký a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti.

Služby, kterých se nám při poměrně značně komplikovaném prodeji bytu dostalo (uvedu jen tu nejzávažnější komplikaci, jíž byl prodej na vzdálenost Praha-Austrálie :), ale bylo jich víc), byly naprosto bezchybné a úžasné.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Miladě Vejtasové za pomoc při řešení svízelné situace, do které jsme se dostali s našimi problémovými nájemníky.

Moc děkujeme paní Renatě Dundáčkové, že se ochotně ujala prodeje našeho bytu po nepovedeném začátku s jinou realitkou.

Kvůli dražším hypotékám roste poptávka po pronájmech bytů i domů. V nájemních smlouvách se ale mohou často vyskytovat chyby, špatná vymezení nebo nedostatečné identifikace smluvních stran. Na co si dát tedy pozor?

Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme. Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370
nebo napište a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Poohlížíte se po rodinném domu, stal se z vás dědic chalupy, nebo byste rádi prodali byt? Ještě před tím, než se do toho pustíte, měli byste si nechat nemovitost ocenit. Věnujte pozornost tomu, pro jaký účel odhad ceny potřebujete.

Nesmírně děkuji skvělé paní Miladě Vejtasové, ředitelce společnosti Profimakléřky s.r.o., která se s úžasným zaujetím pro věc ponořila do mého problému s neochotnou a nespolehlivou druhou stranou.

S rozdílem mezi skutečností a údaji o nemovitosti v katastru se setkáváme poměrně často. Buď není stavba zapsaná tzn. legalizovaná nebo nejsou zakresleny části domu, samostatné stavby apod. Porovnání údajů o nemovitosti v katastru se skutečností je proto prvním krokem, který provádíme při přípravě nemovitosti do prodeje. Zjistíme-li...

P. Dundáčková...spokojenost se službami veliká. Ochota, vše s úsměvem a v pohodě. Něco jsem ani nečekala... Odvoz do Brna na podpis smlouvy je víc, než je běžné....

Chci poděkovat firmě Profimakléřky, s.r.o., především paní Miladě Vejtasové za profesionální a velmi odpovědný přístup při prodeji bytu. Velmi nám poradila ihned na začátku, navrhla postup, zodpověděla všechny naše dotazy a nejasnosti. Kompletně vše zařídila, přípravu, celý průběh a dokončení prodeje, se všemi detaily, i všechny ostatní právní...

Pořídit si vlastní bydlení je snem mnoha Čechů, především pak mladých do 36 let, kteří v tom vidí důležitý krok k osamostatnění.

Češi si berou mnohem méně hypoték na koupi nových nemovitostí. Místo toho se pustili do jejich oprav a rekonstrukcí 🧱🧱🧱. Když už dům či byt kupují, dosáhnou často jen na ty levnější, které jsou buď malé nebo jejich stav vyžaduje opravy.

Lhůta na výměnu starých kotlů provozovaných v rodinném domě, bytovém domě nebo stavbě pro rodinnou rekreaci se prodlužuje o 2 roky, tj. do 1.9.2024. Termín, stanovený zákonem o ochraně ovzduší (§ 41 odst. 16 zákona) upravuje novela zákona o daních z příjmů, kterou vláda schválila v dubnu. Po 1.9.2024 mají zůstat pouze kotle TŘETÍ a VYŠŠÍ emisní...

Poptávka po nákupu nemovitostí v Česku sice oslabila, ale ceny bytů zatím neklesnou.
Byty by měly naopak i v druhém čtvrtletí letošního roku stále zdražovat, ukázala analýza, kterou zpracoval realitní makléř RE/MAX Iztok Toplak