Všechny články

Makléřka Renata vyslechla během 10ti let v oboru mnoho životních příběhů, pomohla spoustě klientů a získala bohaté zkušenosti. Před dvěma lety odešla z jiné realitní kanceláře a přidala se do týmu Profimakléřek.

"Profesionální přístup. Vždy se snažily vyhovět všem mým náročným požadavkům a vyřešit vše k mojí spokojenosti.

"V prostředí nemovitostí lze najít zprostředkovatele různé kvality. Měli jsme to štěstí, že jsme narazili při koupi a následném prodeji bytu na paní Miladu Vejtasovou. Jejímu servisu během prodeje nebylo co vytknout, 500 znaků na vysvětlení naprosto nestačí. Tím to ale nekončí. Ochotně a s naprostou profesionalitou nám pomáhá řešit obtíže, které...

"Prodávali jsme byt prostřednictvím paní Milady Vejtasové. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vždy, když bylo něco potřeba, paní Vejtasová nám vše vysvětlila popř. vyřešila za nás. Určitě doporučujeme!!!"

"Perfektní spolupráce s paní Dundáčkovou, velice vstřícná, flexibilní a naprosto profesionální. Jsme nad míru spokojeni. Mockrát děkujeme za vše"

"I have now used Renata Dundackova on four separate occasions in relation to a variety of property matters. On each occassion she has successfully concluded the matter. She is very profesional but has a very personal touch which makes dealing with her effortless and a pleasure. I would have no hesitation in recommending her to anyone who needs a...

"S jednáním, přístupem, flexibilitou a vůbec celkově s prací paní Milady Vejtasové jsem maximalně spokojena. Právě díky ní se dotáhl prodej nemovitosti do zdárného konce.

"Kupovali jsme malý byt v Brně pro naši dceru prostřednictvím paní Milady Vejtasové. S její prací jsme byli velmi spokojeni. Všem doporučujeme."

"Vřele doporučuji služby paní Dundáčkové. Velice profesionální přístup, hluboké znalosti a vřelý přátelský přístup. Velice rychle našla spolehlivé nájemníky pro můj byt. Profimakléřky bych doporučila každému."

Umíme prodat nemovitost prostřednictvím virtuální prohlídky, dokonce bez nutnosti osobní návštěvy. Natočíme ji tak věrně a podrobně, že mát kupující pocit, že byl právě u Vás doma na návštěvě. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

"Mám velmi dobrou zkušenost s prací makléřky paní Vejtasové. Má výborné znalosti, přehled a zkušenosti z oboru. Byli jsme spokojeni s její práci při prodeji naší nemovitosti. Její pečlivost a znalosti nám velmi pomohly při výběru pronájmu bytu, kdy nás upozornila na rizika plynoucí z navržené podnájemní smlouvy. Rovněž jsme měli zájem o koupi...

"Makléřku Miladu všude a velice ráda doporučuji. Naprosto profesionální jednání, milý přístup a korektní jednání."